top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    Мебель для торговлиКухниШкафы купеОфисная мебель    
 

Шафа-купе - універсальний предмет меблів, який може розміщуватися в будь-якій частині квартири або будинку, економити простір і служити для розміщення практично будь-яких речей. Залежно від місця розташування та функціонального призначення шафи-купе залежить і її конфігурація.Шкаф-купе, г.Ирпень

Найбільш популярним видом шафи-купе є шафа для передпокою. В основному таку шафу використовують для зберігання верхнього одягу та взуття, які використовуються в даний час року, так і в період інших сезонів. Виходячи з функціонального призначення, вона повинна складатися як мінімум з 2 секцій під одяг і 1 секції для поличок. У цьому випадку доцільним буде наявність 3 дверей, одну з якої можна зробити дзеркальною.

Часто використовують шафи-купе і у вітальні, де зазвичай зберігатися дуже різноманітні речі, наприклад, постільна білизна, посуд, одяг, документи. У той же час, у вітальні часто знаходяться телевізор і музичний центр, у цій кімнаті розміщені сімейні фотографії і різні предмети прикраси інтер'єру. Тому шафа-купе у вітальні повинна складатися як з відкритої, так і закритої частини, остання з яких обов'язково оснащується секціями для одягу і полицями.

Шафа-купе в спальні виконує іншу функцію, і відкриті полиці в ній використовують рідко, зате часто застосовують дзеркальні двері. У дитячій від дзеркальних або скляних дверей краще відмовитися, але доречно використовувати великі висувні ящики для іграшок і відкриту секцію для книг. Що ж стосується шаф-купе для кабінету, то їх найчастіше наповнюють великою кількістю полиць, а двері виготовляють з матового скла.

Основними матеріалами для виробництва шаф-купе є ДСП, ДВП і МДФ - надійні, довговічні і недорогі. Двері зазвичай роблять з ДСП, дзеркала або скла. Рекомендована ширина дверей - 90 см, так як при більшій ширині дверима буде незручно користуватися.Шкаф в гостинную, г.Борсполь

Внутрішнє наповнення шафи-купе може бути дуже різноманітним і залежати від того, для яких речей буде використовуватися шафа. Так, можна використовувати полички з ДСП, полиці для взуття, кошики, прості шухляди, шухляди повного висунення, труби для одягу, тремпель. У шафах-купе з великою висотою можна використовувати пантографи, які опускають штангу з одягом на зручний рівень і висувають її з шафи. Вибір кількості полиць визначається мінімальною відстанню між двома поличками, що дорівнює 30-40 см. Оптимальна глибина шафи-купе і полиць відповідно, становить 50-70 см.

За принципом шафи-купе також можна зробити гардероб або гардеробну кімнату, в якій легко і зручно зберігати не тільки одяг, взуття і постільну білизну, а й такі речі, як прасувальна дошка, валізи і пилосос.

Дотримуючись правил ергономічності і раціональності в проектуванні меблів, можна легко створити шафу-купе, яка б відповідала всім функціональним вимогам. А індивідуальне проектування дає замовнику можливість брати активну участь як у виборі кольору, фурнітури та наповнення для своєї шафи, так і визначити необхідну довжину і висоту меблів, кількістьрізноманітних полиць і шухляд.

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського