top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    Мебель для торговлиКухниШкафы купеОфисная мебель    
 

Кабинет руководителяВибір офісних меблів тільки на перший погляд здається простим завданням - робочі столи, кабінет директора, стіл для переговорів, кілька шаф. Але для того, щоб функціонально використовувати простір офісу, забезпечити зручні робочі місця і при цьому створити необхідну атмосферу для результативної роботи, необхідно враховувати безліч чинників.


Спочатку необхідно визначитися з наповненням офісу меблями. Перш за все, варто врахувати кількість співробітників, розміри і форму приміщення, а також кількість кімнат у ньому та їх функціональне призначення. Важливу роль у виборі меблів для офісу грає і його тип (закритий чи відкритий). При відкритому типі офісу передбачаються відвідувачі, тобто потрібно продумати місце, як для переговорів, так і для очікування.

Що стосується матеріалів, їх кольору, фурнітури, з якої виготовляється меблі, то тут вибір дуже великий. Вибираючи складові необхідно пам'ятати про якість і довговічність матеріалів, але й не забувати про естетичну складову, оскільки меблі є предметом інтер'єру і повинні вписуватися в загальну концепцію приміщення.

Кабинет персоналаНавіть продумавши всі вищевикладені фактори, можна зіткнутися з деякими проблемами. Так, не всі стандартні меблі можуть вписатися в розміри приміщення і виконувати необхідне функціональне призначення. Крім того, при розширенні офісу, створенні додаткових місць або переплануванні приміщення, існує можливість відсутності потрібних меблів в наявності. Але виготовлення офісних меблів на замовлення, коли враховуються всі побажання клієнта щодо кількості меблів, матеріалів, з яких вона виготовлена, і її наповнення, позбавляє від подібних незручностей.

Фахівці Архітектурної майстерні Юрія Гриньовського допоможуть вам продумати функціональність офісу, створити проект його наповнення та спроектувати та виконати меблі, які ідеально впишуться у ваш офіс, при цьому будуть комфортними і конструктивно продуманими.

 

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського