top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    Мебель для торговлиКухниШкафы купеОфисная мебель    
 

При організації кухонного простору легко зіткнутися з проблемами функціонально правильного розміщення меблів. Приміщення кухні можуть бути різних форм та площ, а вимоги до їхнього наповнення зазвичай дуже індивідуальні. Підібрати для кухні гарні готові меблі, які б відповідали всім вимогам, займали мінімум місця та виконували максимум функцій, дуже важко. Тому кухонні меблі практично завжди вимагають індивідуального дизайну.Кухня, г.Ирпень

Розстановка меблів і побутової техніки на кухні вимагає продуманості і функціонального взаємозв'язку. При цьому чим менше площа приміщення, тим ці правила важливіші. Плануючи організацію кухні, обов'язково варто врахувати такі пункти, як кількість і розмір побутової техніки, яка буде розміщена в приміщенні; необхідну кількість шаф і полиць, а також їх призначення; необхідність освітлення та його розміщення.

Залежно від форми кухні можна застосувати чотири види розстановки меблів: U-подібне, L-образне, дворядне і однорядне. При будь-якому розміщенні необхідно правильно сформувати так званий робочий трикутник, що з'єднує три центри активності - холодильник, раковину і плиту. У правильно сформованому трикутнику відстані між центрами зведені до мінімуму, що створює комфортні умови роботи.

У кожного з видів розміщення кухонних меблів є свої особливості. Кухонні пристосування і меблі, розставлені вздовж трьох стін (U-образна схема), забезпечують доступ до трьох центрів і не заважають вільному переміщенню. L-подібне планування найбільше підходить для маленької квадратної кухні. При дворядному плануванні обладнання та меблі розставляють вздовж двох паралельних стін, а при однорядній розстановці довжина робочої поверхні повинна становити не більше 3600 мм, інакше відстань між робочими центрами стає дуже великою.Кухня, г.Киев

Найбільш поширеними стилями кухні є класика, модерн, хай-тек і кантрі. Класичний стиль кухні - це меблі з дерева, важкі і різьблені, максимально натуральні. Для модерну характерна продуманість всіх деталей і велика кількість зручно розміщеної вбудованої побутової техніки. Характерною рисою кухні в стилі кантрі є натуралізм: плетені меблі, фасади під дерево, фольклорні елементи дизайну. Кухні, виконані в стилі хай-тек - це метал і скло, ультрасучасна техніка та аксесуари.

В залежності від стилю кухні визначаються матеріали, з яких будуть виготовлені меблі. Шафи для кухні, зазвичай, виготовляються з ламінованого ДСП або з дерева, але ДСП дешевше. Матеріалів, які використовуються для виготовлення фасаду, більше: ДСП, ламінований МДФ, фарбований МДФ, алюмінієвий профіль, дерево, скло. При чому з високоміцного скла роблять не тільки фасади шаф, але і полички, які витримують велику вагу і удари. Стільницю можна виготовити з натурального або штучного каменю, ДСП, покритого пластиком. Останній варіант є оптимальним у співвідношенні ціна-якість.

 

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського