top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    Перегородки торговых центровОфисные перегородкиВнутренние двериДушевые кабины из стекла    
 

алюмінієві офіснс перегородкиОфісні перегородки використовуються для поділу простору приміщення на окремі зони, зберігаючи при цьому його повну або часткову цілісність. За допомогою перегородок можна не тільки розділити робочу зону на окремі кабінети, але і розмежувати її з кімнатами для переговорів, кухнею, місцем для відпочинку співробітників.

Найпоширенішими матеріалами при виготовленні офісних перегородок є скло і алюмінієвий профіль.
Суцільноскляні перегородки виготовляються з безпечного загартованого скла і можуть бути прозорими, матовими, з нанесенням малюнка або тонуючої плівки. Вони є оптимальними для контролю співробітників офісу і створення іміджу відкритості компанії, а також забезпечують максимальний термін роботи при денному світлі.

Відмінними рисами перегородок з алюмінієвого профілю є широкий вибір використовуваних матеріалів (скло, пластик, ДСП, ДСП, обшита тканиною), велика функціональність, більш легкий монтаж і демонтаж, а також наявність цінової альтернативи в залежності від виду профілю. Перегородки з офісного алюмінієвого профілю більш функціональні: завдяки можливості монтування жалюзі усередині конструкції їх можна використовувати для переговорних кімнат, а висока звукоізоляція робить їх незамінними для кабінетів керівництва. Віконний алюмінієвий профіль не має функціональності офісного, але є більш бюджетним.

суцільноскляні офіснс перегородкиКрім того, офісні перегородки можуть бути як стаціонарними, так і мобільними. Мобільні перегородки дозволяють швидко змінювати об'єм окремих приміщень в офісі або розділяти великий конференц-зал на кілька менших приміщень.

Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського надає як повний спектр послуг з проектування, виготовлення та встановлення офісних перегородок, так і виконує проектні роботи для монтажних організацій.

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського