top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    Перегородки торговых центровОфисные перегородкиВнутренние двериДушевые кабины из стекла    
 

Внутрішні двері зі скла широко використовуються в усіх типах приміщень: від офісних і торгових центрів до котеджів і басейнів. Одною з найважливіших переваг скляних дверей є їх здатність пропускати денне світло, що дозволяє візуально розширити приміщення. Крім того, скляні двері зручні в експлуатації, оскільки вони міцні, довговічні, і мають стійкість до перепадів температур.

Важливим є і великий вибір оформлення зовнішнього вигляду скляних дверей. За конструкцією вони можуть бути розпашними, розсувними, маятниковими і автоматичними. На скляні двері можна нанести малюнок, логотип та інші написи, використовувати рифлене і фарбоване скло. Залежно від дизайнерського рішення, скляні двері можуть бути прозорими, матовими, тонованими, покритими плівкою і дзеркальними. Всі ці переваги дозволяють використовувати скляні двері в будь-якому типі приміщень будь-якого розміру і стилю.

Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського надає послуги з проектування, виготовлення та встановлення внутрішніх дверей зі скла будь-якого типу.

 

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського