top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    архитектурное проектированиеДизайн интерьераИнжинероное проектирование    
 

Проектне бюро Архітектурної майстерні Юрія Гріньовського спеціалізується на проектуванні металоконструкцій: несучих ферм, несучих каркасів сходів та основ козирків.

1. Несучі ферми
Несучі ферми використовуються для встановлення навісних стель, організації інженерних мереж будинку, електророзводки і вентиляційних шахт, дахів. Головні переваги несучих ферм в порівнянні з іншими видами конструкцій - мінімальна вага, доступна ціна і велика функціональність. Невелика вага несучих ферм дозволяє знизити навантаження на основні перекриття і стіни, при цьому навантаження розподіляється рівномірно. Крім того, несучі ферми дуже легкі в збірці і передбачають використання будь-яких оздоблювальних матеріалів.

чертеж

2. Основи козирків
Захисні козирки встановлюють над входом в торгові, офісні центри та приватні будинки, забезпечуючи безпеку від падіння льоду, бурульок і важкого снігу з даху, а також широко використовують для захисту машин, дитячих майданчиків і басейнів від снігу, дощу і сонця. Найпоширенішими матеріалами для виготовлення козирків є загартоване скло і полікарбонат, для заснування - нержавіюча сталь. Правильний розрахунок навантаження основи козирка гарантує безпеку експлуатації навісу.

3. Несучі каркаси сходів
Основними конструктивними елементами будь-якого виду сходів є несучий каркас, сходинки й огорожа. Вибір матеріалів для виготовлення сходів досить великий (метал, дерево, скло, камінь), але несучий каркас сходів найчастіше виготовляється з нержавіючої або конструкційної сталі. Проектне бюро Архітектурної майстерні Юрія Гріньовського виконує проекти несучих каркасів сходів з урахуванням всіх особливостей використання конструкцій, включаючи вимоги пожежної безпеки і плановане навантаження.

 

 

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського