top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    архитектурное проектированиеДизайн интерьераИнжинероное проектированиеПортфолио    
 

ПідКвартира, г.Киев дизайном інтер'єру дуже часто мають на увазі тільки естетичну складову організації простору приміщення, забуваючи про важливість функціональності і зручності. Але дизайн інтер'єру покликаний не лише облагородити або прикрасити кімнату, квартиру, офіс, а й правильно його організувати. Адже саме в правильно організованому приміщенні, в якому б стилі не був виконаний його дизайн, людина відчуває себе комфортно і затишно.

Для створення дизайн-проекту необхідно не тільки мати смак і уявлення про стилі і модні тенденції в декорі, але й володіти спеціальними знаннями і навичками, які дозволять грамотно організувати простір.

Так, знання принципів і законів ергономіки дозволяють більш раціонально використовувати простір і предмети що знаходяться в ньому. Правильний підбір оздоблювальних матеріалів і меблів зробить дизайн інтер'єру максимально функціональним, простим у використанні і зручним. Не варто забувати і про санітарно-гігієнічні норми: правила розміщення сантехніки і розеток, норми освітлення та ін.Частный дом, г.Киев

Враховуючи побажання клієнта, на етапі розробки концепції дизайну приміщення архітектор визначить стилістику, кількість і функціональність приміщень, кольорові гами, допоможе правильно організувати приміщення. На підставі концепції після узгодження з замовником розробляється дизайн-проект і робоча документація, які дозволяють почати будівельно-ремонтні роботи.

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського