top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    архитектурное проектированиеДизайн интерьераИнжинероное проектированиеПортфолио    
 

Процес будівництва будь-якого будинку починається з архітектурного проектування - розробки документації, необхідної для здійснення будівництва. Архітектурний проект - це не просто креслення будинку з необхідною кількістю кімнат і зручним їх розташуванням, а комплексне рішення, що дозволяє побудувати гарний, зручний і міцний будинок.img_01

Під час розробки проекту архітектор враховує не тільки функціональні та архітектурно-художні вимоги замовника до будівлі, але й інженерні, технічні, протипожежні, санітарно-гігієнічні, екологічні та економічні аспекти. Тому створення повноцінного архітектурного проекту дозволяє не тільки побудувати довговічне житло, експлуатація якого буде абсолютно безпечною, але і істотно заощадити на будівельних матеріалах.

Створення архітектурного проекту відбувається у два етапи. Перш за все, замовник пояснює архітектору своє бачення майбутньої будівлі: її розмір, поверховість, кількість кімнат, дизайн. При цьому архітектор враховує безліч інших факторів: побутові вимоги замовника, його соціальний і сімейний стан і навіть сформовані звички членів сім'ї (при проектуванні приватного будинку), кількість персоналу, напрямок діяльності компанії (офіс, торгівельні центри).img_02

На цьому етапі архітектор розробляє концепцію будівлі, робить креслення поверхів що включають допоміжні, технічні та технологічні приміщення, вертикальні зв'язки між поверхами, перерізи будівлі (без точних розрахунків), ескіз фасаду.

Після узгодження ескізу із замовником, розробляється архітектурний проект, в який включені плани, фасади, розрізи в повному обсязі обраного варіанту проекту. Результатом співпраці з архітектором стає готовий архітектурний проект та робоча документація - мінімально необхідний комплект документації для будівництва та затвердження в органах місцевої адміністрації.

Архітектор завжди допоможе замовнику спроектувати гарний, функціональний, міцний і недорогий будинок, а пошуки та експерименти на моніторі комп'ютера за участю архітектора обійдуться набагато дешевше експериментів у процесі будівництва.

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського