top_01 top_02 top_03
top_04
top_05
top_06
   
    список статтей    
 

 

 

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

 

стиль шале

Будинок швейцарских Альп

Архітектурний стиль швейцарського шале виник у Німеччині на початку 19 століття. Він був дуже популярний аж до початку 20 століття в деяких країнах Європи, зокрема в Норвегії, Швеції та Австрії, а також у Північній Америці.

Шале - традиційні будинки швейцарських Альп, а тому вони будувалися невисокими, з похилим міцним дахом, який захищав будинок від снігу, вітру і лавин. У класичному шале цокольний поверх досить високий, міцний, побудований з каменю гірських порід. У ньому зазвичай розміщуються передпокій, вітальня, кухня, господарські кімнати та санвузол. Обов'язковими атрибутами вітальні є камін, облицьований натуральним каменем, і стельові балки.

стиль шале

Перший поверх і мансарда шале будуються з масивного бруса хвойних дерев. Перший поверх займають спальні, гардеробні і санвузли, а в мансарді облаштовуються гостьові кімнати і кабінет. Традиційні для шале дерев'яні тераси розміщені по периметру будинку і завжди виходять за його межі, збільшуючи тим самим корисний простір. Балкони будуються під самим дахом і, як і тераси, часто прикрашаються діжками з квітами.

стиль шале

Характерною рисою стилю шале є однаковий дизайн інтер'єру та екстер'єру будинку. Так, підлогу цокольного поверху роблять з каменю або шорсткої плитки відповідно до матеріалу, з якого виготовлені фасади. Підлоги і стелі верхніх поверхів в шале - дерев'яні, в якості підлогового покриття використовується нефарбована масивна дошка. Стіни першого поверху шале штукатурять і фарбують в пастельні тони, а мансарду повністю обшивають деревом.

Основні кольори інтер'єру шале - природні теплі відтінки дерева, частіше темного. При цьому аксесуари в будинку можуть бути більш насичених кольорів: шоколадного, винно-бордового, цегляного. Меблі в шале повинні бути дерев'яними і простими, м'які меблі - обшиті льоном або шкірою. В інтер'єрі шале присутні килими з натуральних волокон, звірині шкури, льон, ковані елементи, глиняний посуд. Найголовніше правило інтер'єру шале - мінімум декору.

Будинок у стилі шале ідеально підходить для гірської місцевості Криму і Карпат, але також добре впишеться в будь-який ландшафт горбистої місцевості України.

Олена Гриньовська

 

 
     

 

 

ПРОЕКТУВАННЯ:

архітектурне

дизайн

інженерне

 

ФАСАДНІ СИСТЕМИ:

вентильовані фасади

піддашшя

вхідні групи

 

ІНТЕР`ЄР:

перегородки ТЦ

офісні перегородки

внутрішні двері

душові кабіни

 

МЕБЛІ:

для торгівлі

кухні

шафи купе, гардеробні

офісні

 

logo_smallРОЗРОБКА: www.smdesign.com.ua

© 2010-2011 Архітектурна майстерня Юрія Гриньовського